ПРОБЛЕМИ ВИЗНАЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙНОГО КЛІМАТУ В УКРАЇНІ

УДК: 330.332.011
Колесник Я.О.,Скоробогатова Н.Є. кандидат економічних наук, доцент

THE PROBLEMS OF DETERMINATION OF THE INVESTMENT ATTRACTIVNESS AND THE INVESTMENT CLIMATE IN UKRAINE

У статті досліджено визначення категорій «інвестиційна привабливість» та «інвестиційний клімат», проаналізовано методологічну базу оцінки інвестиційної привабливості на різних рівнях: країни, галузей, регіонів; оцінено інвестиційний клімат та інвестиційну привабливість України. Визначено основні чинники, що впливають на інвестиційну привабливість України та запропоновано заходи щодо її підвищення.
В статье исследовано определение категорий "инвестиционная привлекательность" и "инвестиционный климат", проанализирована методологическая база оценки инвестиционной привлекательности на разных уровнях: страны, отраслей, регионов; оценен инвестиционный климат и инвестиционная привлекательность Украины. Определены основные факторы, которые влияют на инвестиционную привлекательность Украины и предложены мероприятия относительно ее повышения.
In the article is investigated determination of the categories «investment attractiveness» and «investment climate», is analysed the methodological base of estimation of investment attractiveness on different levels: country, industries, regions; is appraised the investment climate and the investment attractiveness of Ukraine. Basic factors that influence on the investment attractiveness of Ukraine and measures are offered in relation to her increase are certain.