Особливості стратегічного управління підприємствами будівельної галузі

Щербата Т.С. Малик І.П. канд. економ. наук
 Національний технічний університет України “КПІ”
ОСОБЛИВОСТІ СТРАТЕГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ
FEATURES OF STRATEGIC ENTERPRISES MANAGEMENT IN CONSTRUCTION INDUSTRY
У статті розглянуто теоретичні та практичні питання стратегічного менеджменту як сучасного напрямку розвитку підприємства.  Охарактеризовано особливості,  структура стратегічного менеджменту та послідовність виконання його основних завдань при управлінні підприємством будівельної галузі.
В статье рассмотрены теоретические и практические вопросы стратегического менеджмента как современного направления развития предприятия. Охарактеризованы особенности, структура стратегического менеджмента и последовательность выполнения его основных задач при управлении предприятием строительной отрасли.
Theoretical and practical issues of strategic management as an up-to-date approach were considered and descried in the article. The features, the structure of strategic management and sequence of its main tasks execution are characterized  for the management of the construction industry enterprises.