Особливості оцінки конкурентоспроможності інноваційної продукції

УДК 339.137.22:65
Піддубна А.С. Кам’янська О.В., канд. економ. наук, доцент
Національний технічний університет України “КПІ”
ОСОБЛИВОСТІ ОЦІНКИ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ІННОВАЦІЙНОЇ ПРОДУКЦІЇ
FEATURES OF ASSESSMENT OF INNOVATIVE PRODUCTS COMPETITIVENESS
Представлена стаття присвячена розкриттю підходів до оцінювання конкурентоспроможності інноваційної продукції підприємства. Особливу увагу приділено висвітленню формалізованих методів оцінки конкурентоспроможності інноваційних продуктів, а також методу експрес-аналізу при визначенні якості інноваційних продуктів.
Представленная статья посвящена раскрытию подходов к оценке конкурентоспособности инновационной продукции предприятия. Особое внимание уделено освещению формализованных методов оценки конкурентоспособности инновационных продуктов, а также методу экспресс-анализа при определении качества инновационных продуктов.
This article is devoted to highlighting of the approaches of evaluating the competitiveness of enterprise innovation products. Particular attention is given to coverage of formal methods for assessing the competitiveness of innovative products and rapid analysis method for determining the quality of innovative products.