Окремі аспекти формування оптимального асортименту

Бакалінська М.В.Кубишина Н.С. канд. економ. наук, доцент
Національний технічний університет Україні «КПІ»
ОКРЕМІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ ОПТИМАЛЬНОГО АСОРТИМЕНТУ
CERTAIN ASPECTS OF FORMATION OF OPTIMUM PRODUCT MIX
Проаналізовано та узагальнено підходи вчених щодо формування оптимального товарного асортименту, визначено його роль у структурі загальної політики підприємства. Надано визначення поняттям «асортимент» та «оптимальний асортимент». Визначено принципи та фактори, що впливають на формування оптимального асортименту.
Проанализированы и обобщены подходы ученых по поводу формирования оптимального ассортимента, определена его роль в структуре общей политики предприятия. Даны определения понятиям «ассортимент» и «оптимальный ассортимент». Определены принципы и факторы, влияющие на формирование оптимального ассортимента на предприятии.
Approaches of scientists to formation of optimum product mix were analyzed, its role in common enterprise policy was defined. Definitions to the concepts of “range of goods” and “optimum product mix” were given. Principles and factors that have an influence on forming of optimum product mix of the enterprise were defined.