Підвищення онкурентоспроможності підприємств дорожньої галузі

УДК 339.137.22:65
Солов’ян І.О. Кам’янська О.В. канд. економ. наук, доцент
Національний технічний університет України “КПІ”

ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ДОРОЖНЬОЇ ГАЛУЗІ
IMPROVING THE COMPETITIVENES OF THE ROAD ENTERPRISES
У статті відображені підходи до підвищення конкурентоспроможності підприємств дорожньої галузі України. Особлива увага приділена факторам впливу на конкурентоспроможність підприємства, проаналізована ефективність державних заходів розвитку підприємств галузі.
В статье отражены подходы к повышению конкурентоспособности предприятий дорожной отрасли Украины. Особое внимание уделено факторам влияния на конкурентоспособность предприятия, проанализирована эффективность государственных мер по развитию предприятий отрасли.
The article devoted to the approaches of increasing the competitiveness of the road enterprises of Ukraine. Particular attention is given to factors influencing the competitiveness of the company, analysed the effectiveness of government measures of the industry development.