Дослідження фінансової кризи та шляхів її подолання на прикладі пат «Уманьхліб»

Гербеда М.В., Гречко А.В канд. економ. наук, доцент Національний технічний університет Україні «КПІ»

ДОСЛІДЖЕННЯ ФІНАНСОВОЇ КРИЗИ ТА ШЛЯХІВ ЇЇ ПОДОЛАННЯ НА ПРИКЛАДІ ПАТ «УМАНЬХЛІБ»

RESEARCH OF FINANCIAL CRISIS AND WAYS OF ITS OVERCOMING ON EXAMPLE OF РС «UMAN'KHLIB»

У статті висвітлено теоретичні та практичні аспекти фінансової кризи та її вплив на діяльність підприємств. Розглянуто види ризиків, що виникають в підприємств, які є споживачами на промисловому ринку, оцінено ймовірність банкрутства ПАТу «УманьХліб» та обґрунтовано напрямки виходу ПАТу з кризового становища.
В статье освещены теоретические и практические аспекты финансового кризиса и его влияние на деятельность предприятий. Рассмотрены виды рисков, возникающих у предприятий, которые являются потребителями на промышленном рынке, оценены вероятность банкротства ОАО «Уманьхлеб» и обосновано направления выхода ОАО из кризисного положения.
The article highlights the theoretical and practical aspects of the financial crisis and its impact on business activities. Considered the types of risks, arising in companies that are consumers of the industrial market, estimated the bankruptcy posibility of private joint stock company "UmanHlib" and find the ways of overcoming the crisis situation.