Оцінка конкурентоспроможності галузей в умовах глобалізації національного господарства

Матвієнко О. В., Шевчук Н. А. канд.техн.наук, доцент Національний технічний університет Україні «КПІ»

ОЦІНКА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ГАЛУЗЕЙ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

AN ESTIMATION OF COMPETITIVENESS OF INDUSTRIES IS IN THE CONDITIONS OF GLOBALIZATION OF NATIONAL ECONOMY

У статті розглянуто особливості розвитку економіки в умовах глобалізації, проведено аналіз конкурентоспроможних галузей економіки України. Визначено перспективи розвитку та можливості провідних галузей конкурувати на світовому ринку.
В статье рассмотрены особенности развития экономики в условиях глобализации, проведен анализ конкурентоспособных отраслей экономики Украины. Определены перспективы развития и возможности ведущих отраслей конкурировать на мировом рынке.
The article considers the peculiarities of economy development under conditions of globalization; the analysis of competitive industries in the Ukrainian economy is carried out. Prospects for further development and competitiveness opportunities for leading industries at the world market are determined.