Система контролю збуту як елемент підвищення ефективності управління збутовим апаратом

УДК: 658.8:005.5
Комяков О.О.Лаєвська Є.С. кандидат економічних наук, доцент
Національний технічний університет Україні «КПІ»
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ЗБУТУ ЯК ЕЛЕМЕНТ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ ЗБУТОВИМ АПАРАТОМ
SALES CONTROL SYSTEM AS PART OF IMPROVING THE EFFICIENCY OF SALES
Стаття присвячена вирішенню актуальної економічної проблеми, а саме
підвищення ефективності діяльності збутового апарату на підприємствах. Було визначено роль системи збуту в управлінні збутовим апаратом та запропоновано ефективну систему контролю збутом.
Статья посвящена решению актуальной экономической проблемы, а именно повышение эффективности деятельности сбытового аппарата на предприятиях. Были определены роль системы сбыта в управлении сбытовым аппаратом и предложена эффективная система контроля сбыта.
The article is devoted to solving current economic problems, such as increasing the efficiency of sales system in the business. It was determined the role of sale system in management and offered the effective system of sales controlling.