Основні засади функціонування логістичної системи підприємства

Лисько Т. Г. Луценко І. С. канд. економ. наук, доцент
Національний технічний університет України “КПІ”

ОСНОВНІ ЗАСАДИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ ПІДПРИЄМСТВА
THE BASIC PRINCIPLES OF FUNCTIONING OF THE LOGISTICS SYSTEM OF THE ENTERPRISE
У статті розглянуто основні принципи функціонування логістичної системи підприємства, визначено основні проблеми управління та обґрунтовано шляхи її вдосконалення. Розкрито передумови створення ефективної інформаційної системи та вимоги до систем підтримки прийняття рішень щодо логістичної діяльності підприємства.
В статье рассмотрены основные принципы функционирования логистической системы предприятия, определены основные проблемы управления и обоснованы пути ее усовершенствования. Раскрыты предпосылки создания эффективной информационной системы и требования к системам поддержки принятия решений, касающихся логистической деятельности предприятия.
The basic principles of functioning of the logistic system of the enterprise are considered in the article, certainly basic problems  of management and ways of its perfection. The conditions to an effective information system and requirements for decision support systems for logistics are exposed.