Сучасні технології управління ефективним розвитком підприємства

УДК 658: 338.2                                                                                                             Бакіко Є.О.,Довгань Л.Є. канд. економ. наук, професор
СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНИМ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВА
MODERN TECHNOLOGIES OF EFFECTIVE DEVELOPMENT OF ENTERPRISE
В даній статті розглянуто підходи щодо трактування сутності управління ефективності підприємства, розвиток підприємства та управління ефективним розвитком  підприємства, уточнено їх значення та економічний зміст.
В данной статье рассмотрены подходы к трактовке сущности управления эффективности предприятия, развитие предприятия и управления эффективным развитием предприятия, уточнено их значение и экономическое содержание.
This paper considers approaches to the interpretation of the essence of enterprise performance, enterprise development and management of effective development of enterprises, specifies their values and economic sense.